beta
Mind Your Body
Vaata lähemalt

Abiks algajale

Kuidas see kõik töötab.

Internetiühendus

Minimaalne internetiühenduse kiirus on 1 Mbit/s allalaadimiseks ja 0,25 Mbit/s üleslaadimiseks. Soovitav kiirus oleks 4 Mbit/s alla ja 1 Mbit/s üles. Kõik sõltub sellest, kas samal ajal kasutab ühendust veel mõni rakendus või kasutaja.

Arvuti

Sobib mistahes piisavalt kaasaegne arvuti, nii PC kui Mac, kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid (Windows, Mac OS X, Linux). Ainuke nõue on, et kasutaksid Chrome'i brauserit. Sellega töötab meie kasutatav tehnoloogia kõige paremini. Chrome'i brauseri saad tasuta alla laadida siit Chrome

NB! Ei sobi iOS seadmed (iPad ja iPhone), isegi kui kasutad Chrome'i brauserit!

Kaamera

Sa ei vaja tingimata kaamerat. Kui soovid, et treener Sind treeningu ajal näeks, sobib sülearvutisse sisseehitatud kaamera või mõni USB porti ühendatav kaamera. Kaamerat ja mikrofoni saad treeningu ajal sisse ja välja lülitada omal äranägemisel.

Valgus

Et kaamerapilt oleks kvaliteetne ja arusaadav, hoolitse selle eest, et Su treeningruumis oleks piisavalt valgust. Valgus peaks Sulle suunatud olema eestpoolt, väldi selja taga olevaid aknaid või valgusallikaid.

Televiisor

(või suurem monitor) - kui soovid treeneri videot näha paremini, võid oma sülearvuti ühendada suurema monitoriga või televiisoriga. See pole tingimata vajalik, aga võimaldab Sul mugavamalt treenida. Samuti saad siis soovi korral kaamera ennast külje pealt jälgima panna.

Testi oma valmisolekut

Saad kontrollida oma ühenduse kvaliteeti ja tehnika sobivust siin:

Test